Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej

Nasze Kancelarie tworzy zespół osób, który od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku prawniczym województwa lubuskiego, łącząc w sobie siłę wieloletniego doświadczenia z energią młodości. Trzon tego zespołu tworzą radca prawny Jacek Hajduk, który swoją karierę rozpoczynał‚ na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, wykonując pierwotnie funkcje orzecznicze w wydziale gospodarczym zielonogórskiego Sądu oraz radca prawny Dominik Matliński będący członkiem OIRP w Zielonej Górze od ponad piętnastu lat.

kancelaria_radcow_zdj

W naszej działalności zajmujemy się w głównej mierze kompleksową obsługą podmiotów prowadzących działalność gospodarczą – zarówno spółek, jak i indywidualnych przedsiębiorców, często działających jednoosobowo, jednak niezależnie od tego udzielamy również pomocy prawnej osobom fizycznym, niekiedy także nieodpłatnie. Do grona naszych Klientów należy kilku największych przedsiębiorców działających na terenie Województwa Lubuskiego.

Do powierzonych nam zadań staramy się podchodzić w sposób niestandardowy, wykorzystując z jednej strony bogatą wiedzę z różnych dziedzin prawa, lecz bazując również na wieloletniej praktyce i doświadczeniu, pozwalającym niejednokrotnie odkrywać rozwiązania, które z pozoru zdają się być niewidoczne. Dążymy do tego, by przedstawiane nam przez Klientów zagadnienia, zaprezentować nie tylko z punktu widzenia obowiązujących przepisów prawa, lecz by uwzględnić także aspekt ekonomiczny, podatkowy, jak również wskazać na możliwe konsekwencje wynikające z podejmowanych decyzji.

Jesteśmy otwarci na współpracę nie tylko z Klientami z terenu Zielonej Góry, lecz również z Nowej Soli, Głogowa, Żagania, Żar, Krosna Odrzańskiego, Gubina, Sulechowa, Świebodzina, a także innych miast Województwa Lubuskiego, przy czym staramy się nie ograniczać możliwości udzielania pomocy prawnej jedynie do siedziby naszych Kancelarii, lecz w razie potrzeby dojeżdżamy również do Klientów.

Zapraszamy do współpracy
Jacek Hajduk, Dominik Matliński

Nasze Kancelarie oferują:
- udzielanie porad prawnych
- sporządzanie opinii prawnych
- prowadzenie działań windykacyjnych
- sporządzanie projektów umów
- udział w negocjacjach i rozmowach handlowych
- przygotowywanie audytów prawnych
- zastępstwo procesowe
- stałą obsługę prawną przedsiębiorców
- wykonywanie zleceń indywidualnych

 

kirp_logo

 

KANCELARIE
RADCÓW PRAWNYCH
Jacek Hajduk       Dominik Matliński

ul. Reja 8/3, 65-076 Zielona Góra

tel. 68 32434 20, tel./fax 68 324 34 23
e-mail: jacek.hajduk@wp.pl
e-mail: dmatlin@interia.pl

www.prawnikzielonagora.pl